LG Buzdolabı kullanıcı yorumları

LG Buzdolabı kullanıcı yorumları ve LG Buzdolabı şikayet kutusu, LG Buzdolapları nasıldır alsak işe yarar mı diye merak edenler burada yapılan yorumları okuyarak kararlarını verebilirler. Aşağıdaki yorum bölümünde LG buzdolabı ile ilgili kullananlar tarafından yapılan yorumlar bulunmaktadır.

Siz de LG buzdolabı modelleri ile ilgili neler düşündüğünüzü diğer kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşmak istemez misiniz? Lütfen yorumlarınızın tarafsız olmasına özen gösteriniz. İyi günler dileriz.

LG Buzdolabı kullanıcı yorumları

lg buzdolabı şikayetleri, lg buzdolapları şikayet kutusu

lg buzdolabı şikayetleri, lg buzdolapları şikayet kutusu, kullanıcı yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

lg buzdolabı kullanıcı yorumları (155), lg buzdolaplar (110), lg buzdolabı yorumları (70), lg buzdolabı şikayet (54), lg beyaz eşya kullanıcı yorumları (21), lg samsung buzdolabı kullanıcı yorumları (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ben lg buzdolabı ve çamaşır makinası aldım lg kullananlar memnunmu acaba.

    • buzdolabını kesinlikle tavsiye etmiyorum aşırı gürültülü çalışmakta ve çalışırken motordan ses geliyor

  2. Mutfağında inovasyon arayanlara LG’den dört yeni buzdolabı

  3. 23 aylık lg buzdolabımız arıza yaptı. sevis talebinde bulunduk ancak 4 gün sonra geldiler. parça lazım dendi. 3 iş günü içinde parça gelir dendi , 7. gün geldi. yaptılar olmadı, bir parça daha lazım dediler 3 iş günü daha dediler. bekliyoruz. türkiyenin en merkezi yerinde 15 gündür buzdolapsız ve ilgisizce bekliyoruz. aldığımıza pişman olduk. o kadar yerli ve servis ağı olan markaları bırakıp bunu almışız.

  4. Ben 12 kg olan çamaşır makinesisini aldım 2 yil yıl oldu. Şimdilik memnunum.