LG Buzdolabı kullanıcı yorumları

lg buzdolabı şikayetleri, lg buzdolapları şikayet kutusu
lg buzdolabı şikayetleri, lg buzdolapları şikayet kutusuLG Buzdolabı kullanıcı yorumları ve LG Buzdolabı şikayet kutusu, LG Buzdolapları nasıldır alsak işe yarar mı diye merak edenler burada yapılan yorumları okuyarak kararlarını verebilirler. Aşağıdaki yorum bölümünde LG buzdolabı ile ilgili kullananlar tarafından yapılan yorumlar bulunmaktadır.

Siz de LG buzdolabı modelleri ile ilgili neler düşündüğünüzü diğer kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşmak istemez misiniz? Lütfen yorumlarınızın tarafsız olmasına özen gösteriniz. İyi günler dileriz.

LG Buzdolabı kullanıcı yorumları

lg buzdolabı şikayetleri, lg buzdolapları şikayet kutusu
lg buzdolabı şikayetleri, lg buzdolapları şikayet kutusu, kullanıcı yorumlarıBenzer Kullanıcı Yorumları:

lg buzdolabı kullanıcı yorumları (166), lg buzdolaplar (110), lg buzdolabı yorumları (94), lg buzdolabı şikayet (59), lg beyaz eşya kullanıcı yorumları (22), lg buzdolabı yorumları 2016 (15)

7 yorum

  1. 23 aylık lg buzdolabımız arıza yaptı. sevis talebinde bulunduk ancak 4 gün sonra geldiler. parça lazım dendi. 3 iş günü içinde parça gelir dendi , 7. gün geldi. yaptılar olmadı, bir parça daha lazım dediler 3 iş günü daha dediler. bekliyoruz. türkiyenin en merkezi yerinde 15 gündür buzdolapsız ve ilgisizce bekliyoruz. aldığımıza pişman olduk. o kadar yerli ve servis ağı olan markaları bırakıp bunu almışız.

  2. Agız tadıyla kullanamadım aldıgım servisi çağırdım teslim ettiler yan tarafında derili olan yerde göçük varmış görmedim servis elemanlarıda görmüyor.lafta koskoca diyorum bir bilirkişisi olmazmı dolabın derisinin üzerinde iğne ucu kadarda ne hasar nede çizik var bu anlaşılır ama anlamak istemiyorlar kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum.servisin tek kusuru benim gibi dikkat etmemek ben veya servis bunu fark etseydik.Ankara Anteras Media Marketten aldım ve onlar evime gönderdiler muhtemelende çıkartırken taşıma hatası yaptılar ve göçük oluştu benim fark etmemem hata ama 2 kişi servis elemanı bu işten ekmek yiyor onlar nasıl fark etmiyor bu işi bir bilir kişi çözer ama serviste elemanlarının hatasını kapatmak için biz müşteriyi idam ediyorlar.benim sorunum çözülmesse bundan sonra benim için LG diye bir marka olmayacak ve hem çevremde hemde sosyal medyada sürekli olarak bu yaşadıklarımı paylaşacagımı bilmenizi isterim tabiki tüketici haklarına müracat edecegim oradan beyaz eşya üzerine Bilirkişi talep edecegim ve sonuna kadar mücadele edecegim ama hakkınızdada hiç iyi şeyler düşünmüyecegim.

  3. Merhaba Lg buzdolabi aldım geldiği günden beri cizikleri var bir yerindede ezik kackere aradim serviside musteri hizmetlerinide tutanak tutacaz dediler ama ne arayan ne soran yok lutfen ilgilenin

Bir Cevap Yazın