Home / Zayıflama Ürünleri / Karbonat Çayı Yorumları, Kullananlar ve Şikayetleri
Karbonat Çayı Kullananlar

Karbonat Çayı Yorumları, Kullananlar ve Şikayetleri

Karbonat Çayı Yorumları, Karbonat Çayı Kullananlar ve Karbonat Çayı Şikayetleri | Değerli kullanıcı yorumları misafirleri bu başlık altında Karbonat Çayı gerçekten zayıflatır mı diye merak edenler için zayıflatan Karbonat Çayı kullananların yorumları paylaşılmaktadır.

Karbonat Çayı Nedir?

Hande Polat‘ın tavsiye ettiği karbonat çayı nedir?  İçerisinde bulunan faydalı bitkiler vesilesi ile zayıflamanıza yardımcı olurken, ayrıca etkili gıda kimyası olan karbonat sayesinde vücudun alkali seviyesini ayarlayarak bir çok hastalığı tedavi etme ve önlemeniz de yardımcı olmaktadır.

Karbonat Çayı Kullananlar

Karbonat çayı bileşimi içerisinde tam 16 çeşit bitki bulunmaktadır. Bu 16 bitkinin etkisi bir araya gelince insan metabolizmasının alkali dengesini ayarlayarak yağlardan uzak bir ortam oluşmasını sağlıyor. Karbonat Çayı içindeki bitkiler şu şekildedir:

Kiraz sapı, mısır püskülü, funda yaprağı, mate, ısırgan otu, hibisküs, karbonat, yeşil çay, papatya, biberiye,kekik, rezene, avakado yaprağı, kırkkilit, melisa ve karabaş otudur.

Karbonat Çayı Kullananlar
Karbonat Çayı Kullananlar

Karbonat Çayı TÜBAF (Türkiye aktarlar ve baharatçılar federasyonu) tarafından onaylı olarak üretilmiştir. İçeriği %100 doğaldır. Ayrıca TÜBAF adına TR-16-K-017408 kayıt numarası ve 0280-21 parti numarası ile Bakanlık izni ile üretilmiştir. İçeriğindeki bitkiler alkali yönünden zengin bitkiler olup metabolizmayı düzene sokmaya yardımcı olmaktadır.

Karbonat Çayı Kullanıcı Yorumları


Benzer Kullanıcı Yorumları:

karbonat cayi kullanici yorumlari (59), karbonat cayi kullananlar (31), karbonat çayı yorumları (11)

Check Also

Termal Hot Jel Sıkılaştırıcı Zayıflatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Günümüzde bayanların etkili bir şekilde kullandığı sıkılaştırıcı ve zayıflatıcı kremler arasında Termal Hot Jel Sıkılaştırıcı …

One comment

  1. karbonat çayı gerçekten işe yarıyor mu? kullanan var mı?

Bir Cevap Yazın