Home / Kullanıcı Yorumları / Kamil Koç’un Otobüsleri Çok Pis

Kamil Koç’un Otobüsleri Çok Pis

Merhaba, uzun zamandır kamil koç ile seyahat ediyorum ama son 2 yıldır otobüsler ciddi anlamda pis ve rahat hat ile seyahat etmeme rağmen koltuk diz mesafesi dolmuşlardaki darlıkta. Yani rahat hat deniliyor ama aslında hiç rahat değil artık. Otobüsün modeline göre değişiyor diye bir cevap vereceğinizi biliyorum ama bunun modelle alakası yok. 2 yıl önceki veya başka firmaların rahat hatlarıyla kıyaslarsak cidden koltuklar sıkışık..Bunu umarım dikkate alırsınız. Ben ve çevremdeki insanlarda ayni fikirdeler.

Gelelim otobüs temizliğine. Koltuklar camlar ve servis masaları kamil koç markasına yakışmayacak şekilde pis. Bu da muavinlerin ilgisizliği eğitimsizliğinden kaynaklanıyor. Muavin kalitesi de oldukça düştü. Kaba saba ve temizliğe özen göstermeden hareket ediyorlar. Ciddi bir eğitimden geçmeleri gerektiğini düşünüyorum.
Bunlar dikkate alınmadığı sürece kamil koç gözden düşecektir. Amaç sadece insanları bir yerden bir yere taşımak değil, konforlu ve mutlu seyahat ettirmek olmalıdır. Umarım eski kalitesine döner…

Gönderen İsim/Mail: Hümeya öden/humeyra.oden@gmail.com

kamil-koc-otobusleri-cok-pis

 


Check Also

Zte Blade A520 Kullanıcı Yorumları | 2000 Tl’lik Telefonlar

Bugünkü makalemizde en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında yerini alan Zte Blade A520 Telefonunun Kullanıcı …

Bir Cevap Yazın