Irem naturel
İrem naturel hapı kullanıyorum. 2 haftadan beridir kullandığım irem natural hiç bir fark olmadı. Hatda acayip istahhim var hele geceleri. Ve sûrekli Basagrisi cok kötü aklima da hep kötü seyler geliyor mesela gibi bu haplar bana zarar verecek .Beyin kanamazi felan.  Tuvalete de cikamiyorum Allah korusun insallah.

Suan icin Hic ama Hic memnun Degil lim Ve birakcam haplari. Siparis veriyorsun onaylaniliyor ve Temsilcisi size arayacak diyorlar, herhalde öldükten sonra ararlar . Benim gibi beğenmeyeler de varmış. irem zayıflama linkinden bakabilirsiniz.

Gönderen İsim/Mail: Yasemin cepe cepeyd2@googlemail.com
Benzer Kullanıcı Yorumları:

irem naturel deutschland (28)

2 yorum

 1. Merhaba Yasemin CEPE Bizden satın alıp kullandığınız ürünümüzden memnun kalmadığınızı burada belirtmişsiniz öncelikle size duyarlılığınızdan ve şikayetinizi buraya belirttiğinizden dolayı çok teşekkür ederiz çünkü sizler bizlere şikayetlerinizi bir şekilde belirtmezseniz bizler sizler için çözümler sunamayız sizi daha fazla üzmeden açıklamalar yapayım : iremnaturel kapsülünün bağışıklık kazanabilmesi ve bünyeye hakim olup metabolizmayı ele geçirebilmesi bazı insanlarda 3-7 gün arası bazınlarında 15-30 gün arası çok nadiren’de 30-60 gün arasındadır.
  iremnaturel kapsülünün önceki hedefi zayıflatma değildir hedefi öncelikle sizin vücudunuzdaki mikrobik enfeksiyonlar v.s hastalıklardır bunlarda başarılı olduğunda sizi yavaş yavaş zayıflatmaya götürür. önemli olan kişinin zayıflaması değil sağlıklı kilo vermesidir bakınız.
  bazı insanlar ayda 4 kg veriyorken bazıları 2 kg bazıları 8 kg bazıları 9-10 kg arası bir ayda kiloveriyor bazıları ise 2.kutuda kilovermeye başlıyor sizin bünyeniz nekadar temiz ve arınmışsa irem okadar hızlı işini yapar baş ağrısı ağız kuruluğu v.s korgu gibi şeylerinde oluşması normaldir.

  fazla su tüketilmediğinde ve sabah kahvaltısı yapılmadığında yada aşırısı olduğunda baş ağrısı ağız kuruluğu yapar.

  ölüm korkusu oluşmasının sebebleride son çıkan haberler insanların bazı haplardan zehirlenmesi yaşamını yitirmesi ve çevremiz neyazikki bu gibi vehimlere sebeb olabiliyor.

  birde sizin kendinizle ilgili geçmişte yaşadığınız panik atak depresyon gibi psikolojik tetiklemeler bunlara sebeb olabilir ama şukadırını sizi rahatlatmak için söyleyim iremnaturel 6.yıldır 29.ülkede tescilli bir üründür ve çok ciddi olarak ölen hasta olan hastanelik olan olmadı çok şükür iyi günler teşekkür ederiz ayrtıntılı bilgi hattı +90 444 3 589

Bir Cevap Yazın