10:52 am - 25 Haziran 2019, Salı


Hemotix Bitkisel Basur Çayı Kullanıcı Yorumları

Hemotix Bitkisel Basur Çayı Kullanıcı Yorumları ve Hemotix kullananlar tarafından paylaşılan hemotix şikayetleri de bu başlık altında paylaşılmaktadır. Siz de hemotix hemoroid basur çayı ile ilgili neler düşündüğünüzü hemotix kullanmak isteyenler ile paylaşmak istemez misiniz?

Hemotix‘in satış sitesinde yer alan bilgilere göre ürünün görülmüş bir yan etkisi yoktur. Zeytin yaprağı ve onun iki ayrı bileşeninden meydana gelmektedir. Kullanımı ile ilgili sabah ve akşam olacak şekilde günde 2 defa aç veya tok karnına bir silme kaşığı hemotix yarım çay bardağı içme suyuna karıştırılarak içilmelidir.

Hemotix ile ilgili Uyarılar

 • Fistür ( Damar Çatlaması ) sonucu aşırı kanaması olanlar kullanamaz.
 • Hamile ve emziren bayanların kullanmasını tavsiye edilmiyor.
 • Kullanım esnasında Alkol, Acı, Baharat ve Asitli içeceklerin tüketilmemesi gerekmektedir.

Siz de bu başlık altında hemotix ile ilgili düşüncelerinizi hemotix kullanmak isteyen kullanıcılar ile paylaşmak istemez misiniz? Lütfen yapacağınız yorumların ürünü kullanacak olan kişilere fikir vereceğini unutmayınız…  Hemotix Kullanıcı Yorumları

Hemotix Bitkisel Basur Çayı Kullanıcı Yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

hemotix (15)

Kullanıcı Yorumları: ,

"Hemotix Bitkisel Basur Çayı Kullanıcı Yorumları" konusuna 5 yorum yazılmış

 1. nusretakgul dedi ki:

  nereden alınır kaç tl

 2. Mine yılmaz dedi ki:

  benim annemde yaklaşık 15 yıldır basur ve bagırsakta yara vardı,bi çanta hapı vardı salofalk lavman ve benzeri ilaçlar,ilk baş iyiydi ama daha snra onlarda fayda etmedi,yaklaşk 2 yıl önce agrıdan duramaz hale geldi,ramazan ayında oruç bile tutamadı,öglene kadar ishal ardındanda kusma faln oluyordu,snra düzeliyordu ama hergün aynı şeyler oluyodu,agrı kesici fayda etmiyodu,sıcak suda oturuyodu onunda bi sure sonra faydası olmuyordu,nerden oldugunu hatrlamıyorum ama bir takım bitkisel ilaç temin ettik onlar rahatlatıyordu ama faydası olmadı pek ve annem doktora gitti,doktor toz şeklinde ilaç verdi,o bir nebze fayda etti,daha sonra annem televizyonda gördüğü hemotix bitkisel ilaçtan sipariş verdi,sabah aç karnına içiyodu bi çay bardagı kadar soguk suyla hemotixten 1 çay kaşıgı karıştırarak içti ve hemotix anneme çok iyi geldi,doktora kontrole gittiginde bagırsakta olan yaranın düzeldiğini söylemş ve ne kullandıgını sormuş,annemde anlatmış böyle bi ilaç getirttik diye,annem şuan ilaç kullanmıyor 🙂 ‘Allah’ a şükürler olsun şuan iyi ama basuru tam geçmiş değil,hemotix ilacından bidaha sipariş vermek istedik fakat galiba satılmıyor artık,annemlerin eski çevresindende hemotix’i kullananlar olmuşlar ve onlarda faydasını görmüşler,çok aradım,halada arıyorum ama bulamadım:( bendeda basur var ama ilaç aldıgımız site kapanmış 🙁 (sabri atılganın bitkissel ürün sitesinden almıştık hemotix’i fiyatı 68 YTL, bir kutuda 3 tane kuçük kavanoz oluyor)

  • eser durak dedi ki:

   merhaba.. ben eser hoca.. öğretmenim.. sabri atılgan eniştem olur.. kendisi vefat etti. işlerle ben ilgileniyorum.. isterseniz temin edebilirim.. fiyatı 50 TL den veriyoruz.. irtibat adresim eserdurak@mynet.com

Hemotix Bitkisel Basur Çayı Kullanıcı Yorumları Yorumları