Game Satış (gamesatis.com) Kullanıcı Yorumları

Game Satış YorumlarıGame Satış (gamesatis.com) Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri son zamanlarda online oyunların popüler olması ile birlikte online oyunlarda nakit , altın, oyun parası gibi satış yapan web (e ticaret) siteleride büyük bir oranda artmakta tabi durum böyle olunca da dolandırıcılarda iş başında her siteye güven olmamakta. Game Satış (gamesatis.com) online oyun web sitesinin kullanıcı şikayetleri ve memnuniyetlerinizi bu başlık altında paylaşılacaktır. Öncelikle daha önce bilgi edindiğim Game Satış (gamesatis.com) uzun yıllar güven vermiş fakat bazı sorunların hala önüne geçememiştir bunlar stok durumu bilgisi en çok Game Satış şikayetlerinden biri stok yoksa 1 gün beklemek söz konusu olabiliyor. Daha önce gamesatis.com kullanan arkadaşlar şikayetlerini ve memnuniyetlerini paylaşıp bilgi verirlerse memnun oluruz.

Game Satış Şikayetleri, Güvenilir mi
Game Satış Şikayetleri

Sevgili Arkadaşlar sizlerde kullanıcı yorumları farkıyla Game Satış gamesatis.com  hakkında olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız. Tarafsız yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Yaptığınız yorumların diğer kullanıcılar tarafından dikkate alındığını unutmayınız.
Benzer Kullanıcı Yorumları:

game sat (16), gamesatis (14)

1 yorum

  1. game satış tam bir orsbu çocugu.league of legends diye bir oyun oynuyorum.onun west rp aldım 50 liralık.kodlar hatalı çıktı yenisini vermelerini istedim beklemeniz gerek dediler.sorunlu kod bildirdim kodumun teki 10 euroluktu onun yenisi 7 gün sonra geldi diğeri 5 eurolukdu 10 gün oldu hala gelmedi.ben böyle serefsiz bir site görmedim.paramla rezil ettiler ben onların hatası yüzünden 1 ay beklemek zorundamıyım.10 gün oldu diğer kodumun yenisi gelmedi bekliyoruz halen.ve adamlar çok rahat hiç birşey siklerinde değil tam bir hırsızlar

Bir Cevap Yazın