9:09 am - 18 Kasım 2017, Cumartesi


FIRSATBUFIRSAT.COM (Fırsat bu fırsat) Şikayetleri

Fırsatbufırsat.com Şikayetleri – Fırsat Bu Fırsat Şikayet Kutusu, Firsatbufirsat.com sitesinden alışveriş yapan insanlar bu başlık altında fırsat bu fırsat sitesi ile ilgili yaşadıkları sorunları bu başlık altından dile getirmektedirler. Siz de fırsatbufırsat.com sitesi ile ilgili neler düşündüğünüzü aşağıdaki yorum bölümünden paylaşmak istemez misiniz?

FIRSATBUFIRSAT.COM Şikayetleri

Değerli misafirler firsatbufirsat.com sitesi ile ilgili yapacağınız yorumlar diğer müşteriler tarafından dikkate alındığından dolayı lütfen tarafsız ve gerçek yorumları paylaşınız. Fırsatbufırsat.com sitesi ile ilgili yaptığımız araştırmalar neticesinde şikayetvar.com sitesinde yapılan 45 şikayetten hiç birine cevap verilmediğini gözlemledik. Siz de aşağıdaki yorum bölümünden fırsatbufırsat.com ile ilgili düşüncelerinizi paylaşmak istemez misiniz?

Fırsat Bu Fırsat

Fırsat Bu Fırsat


Benzer Kullanıcı Yorumları:

firsatbufirsat com (48), dermojel kullananların yorumları (10)

"FIRSATBUFIRSAT.COM (Fırsat bu fırsat) Şikayetleri" konusuna 2 yorum yazılmış

  1. ahmet altınkaya dedi ki:

    KULLANMADIĞIM FIRSATIN PARASINI İADE ETMİYORLAR 21.01.2017 tarihinde Firsatbufirsat.com’dan Ağva Shelale Hotel fırsatı satın aldım. Oteli arayıp görüştüğüm kişi siz fırsatı satın alın fırsat kodunu da bize bildirin dedi. İstediğim oda için bir rezervasyon var dedi. Boş olan başka hafta gelebileceğimi söyledim. Fırsat kodunu aldı ve siz gelin hallederiz dedi. Ertesi gün 60 km yapıp Ağva’ya gittiğimde telefonda hallederiz diyen kişi ben öyle bir şey demedim dedi. Ben de istemediğim odada kalmak istemediğim için döndüm ve bu fırsatı kullanmak istemediğimi Firsatbufirsat.com’u telefonla arayarak söyledim. İlk görüştüğüm müşteri temsilcisi konuyu halledip bana döneceğini söyledi. Dönmeyince ertesi gün başka bir müşteri temsilcisi ile görüştüm. O ise otelin onayı yok iade edemiyoruz dedi. Cayma hakkımı kullanmak istedim ve fırsatı iade etmek istedim. Kanuni yollara başvurun iade etmiyoruz dedi. Yani kullanmadığım fırsata resmen el koyuyor.

  2. Nilgun Okat dedi ki:

    Ben tam 15 gun oncesinden evlilik yildonumumuz icin Suada da iki kisilik kahvalti rezervasyonu yaptirdim.carcabuk karttan odeme alindi.beni kahvalti tarihine iki gun kala arayip ramazan dolayisiyla iptal ettiklerini paramin iadesi icin MAzERETİMİ belirtip mail atmam gerektigini soylediler.Beni iki gun kala ariyorsunuz ne plani yapayim bu surede !
    Param 5-7 gun icinde iade olacakmis.Asla sizden bir daha bisey ayirtmayip tavsiye de etmeyecegim.En guzel surprizim sayenizde bozuldu.

FIRSATBUFIRSAT.COM (Fırsat bu fırsat) Şikayetleri Yorumları