Home / Güzellik & Kozmetik / Ducray Anacaps 60 Kapsül Kullananlar
Ducray Anacaps 60 Kapsül Kullanıcı Yorumları
Ducray Anacaps 60 Kapsül Kullanıcı Yorumları

Ducray Anacaps 60 Kapsül Kullananlar

Ducray Anacaps 60 Kapsül Kullanıcı Yorumları başlıklı konu altında Ducray Anacaps 60 Kapsül kullananlar tarafından paylaşılan yorumları Ducray Anacaps 60 Kapsül şikayetleri okuyabilirsiniz.  Ducray Anacaps 60 Kapsül Kullanıcı Yorumları, Ducray Anacaps 60 Kapsül kullananlar bu sayfamızdan ürünün tüm etki, yan etki, olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşabilirler.

Değerli misafirler Ducray Anacaps 60 Kapsül ile ilgili yapacağınız yorumlar bu ürünü kullanmak isteyenlere fikir vereceğinden dolayı lütfen tarafsız olunuz. Ürün hakkındaki yorumları okuyarak ürünü alıp almamaya karar vereceklerdir. İyi günler dileriz.

Ducray Anacaps 60 Kapsül Kullanıcı Yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

anacaps kullananlar (14)

Check Also

Klorane Seyahat Boyu Komple Bakım Seti Kullanıcı Yorumları

Şampuan, duş jeli, saç kremi ve güneş koruyucu kremi ile Klorane Seyahat Boyu Komple Bakım …

2 comments

  1. ürünün sprey şampuan ve vitamin kapsülünü aldım toplamda 500 liraya yakın para ödedim ve aldıgım sonuç net hala dökülmem var herhangi bi ilerleme yok ürünü 2,5 aydır aralıksız kullanıyorum 15 günüm kaldı bakalım 2,5 aydır yapamadığını 15 gün içinde yapabilecek mi aksi takdirde dolandırıcılık gerekçesiyle dava açıcam şirkete herkes parayı sokaktan toplamıyo sokakta orda burda onca aç insan varken böyle insanların alçak yanlarını ele alınarak kolay para kazanamazsınız ürünü satan eczane eczane çalışanı ve şirkete yasal yollardan dava açıcağımı da belirtirim.

    • ürünün sprey şampuan ve vitamin kapsülünü aldım toplamda 500 liraya yakın para ödedim ve aldıgım sonuç net hala dökülmem var herhangi bi ilerleme yok ürünü 2,5 aydır aralıksız kullanıyorum 15 günüm kaldı bakalım 2,5 aydır yapamadığını 15 gün içinde yapabilecek mi aksi takdirde dolandırıcılık gerekçesiyle dava açıcam şirkete herkes parayı sokaktan toplamıyo sokakta orda burda onca aç insan varken böyle insanların alçak yanlarını ele alınarak kolay para kazanamazsınız ürünü satan eczane eczane çalışanı ve şirkete yasal yollardan dava açıcağımı da belirtirim.

Bir Cevap Yazın