7:24 pm - 25 Haziran 2019, Salı


Dexe Şampuan Kullananlar, kullanıcı yorumları

Dexe Şampuan Kullananlar, dexe şampuan kullanıcı yorumları – Beyazlayan saçlara özel olarak üretilen ve kullanılması tavsiye edilen dexe şampuan kullanıcı yorumları başlığı altında siz de dexe şampuan ile ilgili yorumlarınız veya merak ettiğiniz konuları paylaşabilirsiniz.

dexe şampuan kullananlar

Gerçekten dexe şampuan işe yarıyor mu diye soracak olursanız şahsen kullanmadığımdan dolayı olumlu veya olumsuz bir yorumda bulunamayacağım fakat internet sitelerinde yapılan yorumları okuduğum vakit memnun kalan olduğu gibi dexe şampuandan şikayetçi olanlar da vardı. Yani ürünü kullananlar yorumlarını burada paylaşırlarsa bir fikir sahibi olabileceğiz.

dexe şampuan kullananlar, kullanıcı yorumları

dexe şampuan kullananlar, kullanıcı yorumları

Dexe Şampuan Kullananlar, Dexe Şampuan Kullanıcı yorumları


Benzer Kullanıcı Yorumları:

dexe şampuan şikayet (63), dexe şampuan yorumları (46), dexe şampuan (44), dexe şampuan kullanıcı yorumları (40), dexe şampuan şikayet var (40), DEXE ŞAMPUAN KULLANANLAR (26)

Kullanıcı Yorumları: , , , , , , ,

"Dexe Şampuan Kullananlar, kullanıcı yorumları" konusuna 6 yorum yazılmış

 1. Cahit ESEN dedi ki:

  sakalım var beyaz azda olsa saçım var yaşım 54 bu şampuan beni işime yararmı? cildimize sürüldüğü zaman zarar verirmi?

 2. azer dedi ki:

  sakın kullanmayın saçı döküyor siyah renk dışı her renk oluyor kötü görünüm oluyor doğal denmişti yalan ne olduğu belli değil

 3. Gökhan dedi ki:

  Ben 2 senedir kullanıyorum. Saçım %10 beyazlamıştı, özellikle şakaklarım kulak üstü beyazdı. Kullandıktan sonra siyaha döndü. Tabi alttan gelen saç yine beyaz oluyor. O yüzden bu şampuanı 10-15 günde bir yeniden uygulamalısınız. Deride leke bırakıyor. O yüzden saç çevresini kremle ya da yağ ile çevirin. veya açıkta kalan derinize değdirmeyin. değerse hemen alkolle silin geçiyor. lakin 5 dk kalırsa çıkması zor. saçı çok ıslatırsanız uygulama başarısız oluyor. çok az nemli olmalı. ve saçlar kömür gibi simsiyah oluyor gerçekten:)

 4. ..... dedi ki:

  Dexe saç dolgunlaştırıcı ve kellik kapatıcı(Saç Gürleştirici ve Dolgunlaştırıcı) sprey ürünü kesinlikle almayın. Ürünü tanıtımlarda şeffaf ve renksiz olarak tanıtıyorlar ancak gönderdikleri ürün bildiğiniz simsiyah boya çıkıyor. Elinizi saçınıza dokundurduğunuzda ya da saçınızı yanlışlıkla bir yere değdiğinizde değen yere kömür karası bir boya bulaşıyor ve dolayısıyla da böyle bir ürün günlük hayatta kullanılamıyor. Boşuboşuna paranıza yazık etmeyin. Bu ürünün renksizini gönderiyor olsalardı tavsiye ederdim ancak bu haliyle tam bir kandırmaca ve tam bir fiyasko…

 5. bencede dedi ki:

  Evet bende aldım reklamda şeffaf dedikleri spres simsiyah resmen kandırmaca almayın bu tür insanları şikayet edelim yaptıkları yanlarına kar kalmasın almayın tavsiye etmiyorum

 6. Serkan dedi ki:

  Ürünü internetten aldım.5 dakikada beyaz saçlarımın tamamı simsiyah oldu.Eski rengine yakın oldu. Memnunnum. Bu kadar kısa sürede bu kadar net sonuç alacağımı düşünmüyordum.Ancak eldivensiz kesinlikle uygulamayın.Boya tenden zor çıkıyor.Kullanma klavuzunda ne yazıyorsa onu uygulayın.

Dexe Şampuan Kullananlar, kullanıcı yorumları Yorumları