Çam yağı kullanıcı yorumları
Çam yağı kullanıcı yorumları, çam yağı kullananlar ürün hakkında neler düşünüyor? Çam yağı gerçekten de saç çıkarıyor mu? Merak ettiğiniz tüm konuları bu başlık altından sorabilir veya yapılan yorumlara siz de bir cevap yazabilirsiniz.

Çam yağı kullanıcı yorumları

Arkadaşlar malumunuz olduğu üzere son zamanlarda çam yağı adı altında saç çıkardığı iddaa edilen bir sürü ürün çıktı piyasaya. Hangi ürünler gerçek hangi ürünler sahtedir bilemeyiz ancak çam yağı kullananlar bu başlık altında neyi kullandıklarını ve nasıl kullandıklarını diğer üyelerle paylaşırlarsa çam yağı kullanıcı yorumları başlığı altında kullanıcılar da faydalanabilir.
1 yorum

  1. EY VATANDAŞ BENİ DİNLEYİN:NATURA DERM ÇAM YAĞINDAN 12 ŞİŞE ALDIM 8(SEKİZ) ŞİŞESİNİ KULLANDIM NE SAÇ ÇIKARDI NE BİR TEL SAÇIMA SÜRDÜĞÜM YAĞ YÜZÜME ALERJİ YAPTI YÜZÜMÜ KURUTTU 3 AYDIR DÜZELEMEDİ CİLDİYEYE GİTTİM DOKTOR BİR SÜRÜR KREM VERDİ YENİ DÜZELMEYE BAŞLADI,AYRICA 2 KUTU ERVAMATİN KULLANDIM ONDANDA FAYDA GÖRMEDİM O DAHA ALERJİK YÜZÜMÜ KIPKIRMIZI YAPTI PÜTÜR PÜTÜR OLDU ONUDA BIRAKTIM YÜZÜMÜN KAŞINTISINDAN DURAMADIM.BİRDE MİNOXİDİL 5 LİK ONUDA KULLANDIM YÜZÜMDE SAÇIMDA YAĞ KALMADI KAŞINTIDAN NAÇAR KALDIM SAÖLARIMIDA DŞKTÜ,BUNLARIN HEPSİ PARA TUZAĞI DENEMEDİĞİM BİŞEY KALMADI HİÇBİRİNDEN FAYDA GÖRMEDİM PARA TUZAĞI,KULLANINCADA DÖKÜLÜYOR KULLANMAYINCADA BU SAÇ İŞİ HORMONLARIN İŞİ ONU DURDURAMAZSINIZ BOŞ VERİN ÜZÜLMEYİN PARALARINIZI BOŞA HARCAMAYIN BEN HEPSİNİ BIRAKTIM KEL GEZİYORUM KELLEM YERİNDE SAÇ OLMASADA OLUR,SAĞLIKLI KELLE OLSUN YETER.SAİTA KERAMET OLSAYDI AYILAR ADAM OLURDU O KADAR KILLI AYILAR AYILIKDAN KURTULAMIYOR,KALIN SAĞLICAKLA SAÇI DERT ETMEYİN

Bir Cevap Yazın