Arap Kızı Kremi Kullanıcı Yorumları
Arap kızı kremi kullanıcı yorumları, arap kızı kremi kullananlar, arap kızı kremi nasıl kullanılır, arap kızı kremi şikayetleri

Arap kızı kremi cildinizdeki kırmızı lekelerin yok olmasına yardımcı olmasının yanında akneli ve yağlı ciltler için de uygulanabilir. Arap kızı kremi kullananların birçoğu sivilcelerden ve yağlı ciltlerden kurtulduklarını söylemektedirler. Arap kızı kreminin diğer özelliklerinden birisi de güneş lekeleri ve vücudunuzda bulunan diğer lekeler üzerindeki etkisidir. Özellikle kadınlarda can sıkıcı sivilceleri yok etmek için kullanılmaktadır. Arap kızı kremi, ilk kullanımdan itibaren kılcal damarlarınıza nüfuz ederek yepyeni bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Arap kızı kremi yorumlarına göz attığınızda yalnıca sivilce ve lekeler üzerinde değil yanık izlerinde de etkisinin olduğunu görebilirsiniz.

Aap kızı kremi ölü dokuları cildinizden temizleyerek hücrelerin çoğalmasına yardımcı olur. Sigara içenlerin yüzlerindeki ölü dokuları temizleyerek canlılık katar. Ürünün etki süresi yaklaşık 5-7 gün arasındadır. Özellikle ölü dokular gidip yeni yüze sahip olmanız için kullanmaya devam etmelisiniz.

arap kızı kremi

Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?

Her gece yatmadan önce yüzünüzdeki ölü dokular üzerine 1 kere uygulayın

Ertesi gün sabah yüzünüzü bol suyla yıkayarak durulayın

Arap Kızı Kremini uyguladığınız bölgeyi elinizle saat yönünde ovalayarak sürmeye gayret edin. Kremi yağlı ciltlerinizde de rahatlıkla uygulayabilirsiniz
Benzer Kullanıcı Yorumları:

arap kızı kremi kullanıcı yorumları (19)

1 yorum

  1. çok iyi bi ilaç ya kullandım ve cidden etkisini gördüm. sivilceler azalmaya başladı.psikolojik olabilri mi bilmiyorum ama işe yaradığını düşünüyoum.

Bir Cevap Yazın