8:53 pm - 23 Haziran 2018, Cumartesi


Araç içi kamera kullanıcı yorumları

Araç içi kamera ankara, araç içi kamera istanbul, araba içi kamera izmir – Son günlerde araç içi kamera veya tabir-i diğer ile araba içi kamera hayli popüler olmaya başladı. Biz de araç içi kamera kullanıcı yorumları başlığı altında araç içi kamera kullananlar ile kullanmak isteyenlerin yorumlarına ve varsa araç içi kamera şikayetlerine yer vermek istedik.

Araç içi kamera hakkında biraz bilgi vermek gerekirse öncelikle türkçe menü özelliğine sahip olduğunu söylemek istiyorum. Sonrasında gece görüş özelliği ile gece yolculuğunda bile iyi bir şekilde görüntü almanızı sağlayacaktır. Sonrasında 360 derece dönen monitörü ile 2.5 inç geniş ekrana sahip olması da bir başka güzel özelliktir. Son olarak da 32 GB’a kadar hafıza kartı desteğinin olması uzun süreli kayıt yapmanıza imkan sağlayacaktır.

Araç içi kamera satış fiyatı merak edenler için hemen ürün bedelinden bahsetmek istiyorum. Araç içi kamera fiyatı 95 TL olarak bir çok internet sitesinde satılmaktadır. Belki başka internet sitelerinde daha uygun fiyatlı araç içi kamera bulabilirsiniz ancak onların kalitesi hakkında maalesef bir malumatım bulunmamaktadır.

Araç İçi Kamera Yorumları

Araç İçi Kamera Yorumları

Değerli misafirler, siz de aşağıdaki yorum bölümünde araç içi kamera kullanıcı yorumları başlığı altında araç içi kamera ile ilgili şikayet veya diğer yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar diğer araç içi kamera kullanacaklar için önemli olduğunda lütfen 1 dakikanızı ayırarak yorumlarınızı paylaşınız.


Kullanıcı Yorumları: , , , , , , , , ,

"Araç içi kamera kullanıcı yorumları" konusuna 1 yorum yazılmış

  1. huseyin turgut dedi ki:

    onerdik.com/hd-dvr-2.5-lcd-ekran-arac-ici-kamera-tr-172.html bu modeli kullanan var mı. Fiyatı uygun geldi.

Araç içi kamera kullanıcı yorumları Yorumları