Amway ürünleri yorumları ve şikayetleri

amway ürünleri yorumları
amway ürünleri yorumlarıAmway ürünleri kullananlar varsa yorumları buradan kullanıcı yorumları üyeleriyle paylaşabilirler. Amway ürünlerini reklamlarda gördüm ve amway ürünleri nasıl diye merak ettim. Bu konuyu açarak yorumları ve şikayetleri okumak istedik.  Siz de amway zayıflama ürünleri ve diğer amway ürünleri hakkındaki görüşlerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniz?

Aşağıdaki yorum formunu kullanarak amway ürünleri hakkında neler düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz.

amway ürünleri yorumları
amway ürünleri yorumlarıBenzer Kullanıcı Yorumları:

amway şikayetleri (416), amway zayıflama ürünleri (185), amway zayıflama hapı (139), amway KULLANICI YORUMLARI (101), amway ürünleri hakkında yorumlar (81), amway zayıflama ürünleri kullananlar (79)

64 yorum

 1. Mükemmel Ürünler… Çocuğumun astım rahatsızlığında, Kayınvalidemin kireçleme probleminde ve eşimin Migren problemlerinde biz çok büyük faydalar gördük.. Şunu söyliyebilirim ki benim evime artık ilaç girmiyor.Antibiyotik hiç girmiyor yeterli sanırım…Kayınvalidem artık ağaca çıkabiliyor merdiven inebiliyor ağrısız bir şekilde Elhamdülillah…Dahası varmı ?

 2. HERKEZE SLM ARKADAŞLAR AMWAY HAKKINDA ÇOK YANLIŞ BİLGİSİ OLANLAR VAR YADA YANLIŞ KULLANIMLAR VAR AMWAY HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYEN YADA ADAY VEYA MÜŞTERİ OLMAK İSTEYENLER BANA ULAŞA BİLİRLER İZMİRDE OTURANLAR İÇİN BİZAT YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜP İLGİLENE BİLİRİM AYRICA EĞİTİMLERİMİZ VAR HER TÜRLÜ YARDIMINIZA AÇIĞIM SAYGILAR
  GSM: 0507 546 4666
  MAİL:ahmetbasol35@gmail.com ahmetbasol35@hotmail.com

 3. 05432963337 tel no anway işi yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim arkadaşlar anway ürünlerini deneyip denemediğinizi bilmiyorum ama ısrarla bir kezde olsa kullanın diyorum çok ii para da var bazı arkadaşlarım memurluklarını bırakıp bu işte devam ediyorlar emekli bile olunabiliyor destek almak isteyenler işi öğrenmek isteyenler yapmak zorunda değilsiniz illa ki denemek parayla deil yüzyüze görüştüğümde anlayacaksınız :))

 4. AMWAY ÜRÜNLERİNİ BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE AİLECE KULLANMAYA BAŞLADIK VE MÜTHİŞ YARARINI GÖRDÜK.VE BUGÜN BEN AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİYİM. İNANARAK VE GÜVENEREK KULLANDIĞIM ÜRÜNLERİNİ ÇEVREME TAŞIYORUM.EKİBİMİZE KATILMAK VE DAHA İYİ BİR GELECEK İSTİYORSANIZ ULAŞABİLİRSİNİZ. isoeker@hotmail.com

 5. amway iyiki karşıma çıkmış tabi sponsorluk hattı da çok önemli yani kimden bilgi oldıgınız.Hem ürünler sağlığımızı,bilgiler fikrizi,iş fırsatı da hayatımızı değiştir di.sizin için niye olmasın.hemde herkeze eşit fırsatların sunulduğu,tamamen size bağlı istediğiniz kadar çalışıp istediğiniz kadar kazanmak için çok iyi bir fırsat ben ce.eyer çalışmaya gönüllüyseniz.yok ben sadece ürün kullanmak istiyorum diyorsanız oda serbest yüzde 30 indirimli niye almayasınız da başkasından alasınız yok ben başkasından alırım diyosanız odo iyi çünkü sağlıklı kaliteli güvenilir yani tercih sizin hagisini isterseniz.

 6. amway ürünlerinden ben de çok memnunum, ilk olarak roll-on unu kullanmıştım, daha sonra ben de para kazanmak için üye oldum. Şimdi hemen hemen her ürününü kullanıyorum.Ürün satın almak ya da benim gibi para kazanmak isteyen olursa bana ulaşabilirsiniz

 7. makinanızda tablet kullanırken parlatıcı gözüne parlatıcı yerine sirke yada limon suyu kullanırsanız daha iyi olacak benm müşterilerm çok memnun mesala.arkadaşlar üye olmak veya satın almak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum

 8. Herkese merhaba;
  Amway ile ilgili olarak bende bir şeyler paylaşmak istiyorum, belki bir yanlışı düzeltirim ya da birisine herhangi bir şekilde faydam olur ya da hiçbir etkisi olmaz yazdıklarımın bunu şimdilik bilmiyorum.
  Amway ile çok yakın bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Bugüne kadar amway adını ya da ürünlerini duymadım, kullanmadım, görmedim. O bahsettiğim yakın arkadaşım beni bir eve götürdü. Bu tanışma olayı amway işini yapan adamın evinde gerçekleşti. Hiç tanımadığım birinin evinde kendimi bulunca biraz şaşırdım açıkçası, daha önce hiç tanımadığım birinin evine gidip de iş görüşmesi yapmamıştım ve ben inanılmaz kuşkucu her şeyin altında bir hinlik arayan onu bulduğunda da zafer kazanmış gibi sevinen bir yapım olduğu için bütün dikkatimi adama, evine, onun iş hakkında söylediklerine verdim.
  Konuşma yaklaşık 20 dakika sürdü. İşin genel yapısını özetle anlattı, satılan ürünlerin örneklerini gösterdi, ürünler etkileyiciydi etkilendim. Konuşmanın sonunda bana üç seçenek sundu. birincisi hiç bir şey olmamış gibi davranıp çekip gidebileceğimi ikinci olarak eğer ürünleri beğenirsem sadece kullanmak amacıyla internetten alış-veriş yapabileceğimi üçüncü yol olarak da bunu bir “iş” olarak görüp çalışma kararı verebileceğimi söyledi. Şüpheci biri ilk etapta hemen kesin bir karar vermez, araştırır, düşünür, sorar, soruşturur bende aynen öyle yaptım. Kendisine anlattıkları için teşekkür ettim kararımı birkaç gün sonra vereceğimi söyleyip arkadaşımla beraber oradan ayrıldık.
  Tanıştığımı kişinin bana aslında bilmediğim yeni bir şey söylemediğini fark ettim, bildiğimiz ancak kullanmadığımız bilgileri anlattı o kadar. Mesela örneklemek gerekirse klasik ticarette ürünler bir fabrikada üretilir toptancıya satılır, toptancı ürünleri perakendecilere satar ve en sonunda da biz tüketiciler ürünleri satın alıp tüketiriz. Ticaret bu şekilde çalışır, böylece ürünler fabrikadan bize ulaşıncaya kadar birkaç kez el değiştirir ve bu her el değiştirme ürünün fiyatını artırır, toptancı aldığının üstüne kar koyup perakendeciye perakendecide karını ekleyip bize satar. Fabrikadan örneğin 100 tl ye üretilen ürün bu zincir neticesinde bize 150 tl ye (daha az ya da daha fazlaya da mal olabilir. Sektöre göre bu fiyat farklılık gösterir.) mal olur. Böylece biz tüketiciler satın aldığımız her ürünle toptancının perakendecinin kârını da ödemiş oluruz. Ürünün değeri aslında 100 tl dir geri kalan bu 50 tl sistemin işlemesi için bizim fazladan ödediğimiz bedeldir. 100 tl lik ürünü 150 tl almış olmakla satın almış olduğumuz ürüne herhangi bir değer katmış olmayız. deterjanı 100 tl ye de alabilmeyi başarabilsek aynı deterjandır 150 tl ye alınca da aynı deterjandır tek fark bizim ödediğimiz o fazladan 50 tl dir.
  Piyasada da hepimizin bildiği gibi aynı ürünü üretip satan birçok firma var. Bu firmalar hayatta kalabilmek için birbirleriyle rekabet etmek zorundadır, eğer firma ürününü çok kaliteli hatta en kalitelisi olsa bile satamazsa ayakta kalamaz bunu bildiği için tüketicilerin kendi ürünlerini kullanması yönünde reklamlar, kampanyalar, promosyonlar yapar bütün bunlarının amacı başka bir firmanın değil ayın işi yapan kendi deterjanlarını satın almamızı sağlamak içindir aksi halde hayatta kalamaz. Örnek vermek gerekirse bankaların emekliler için bir kampanyası var. eğer emekliyseniz A bankası emekli maaşını kendisinden almayı tercih ederseniz size çeyrek altın vermeyi teklif eder, ya da bir telefon şirketi ya da banka sizi kendi müşterisi yapabilmek için hepimizin bildiği sevdiği bir sanatçıyı reklamlarda kullanır yani bize derki bak sen yılmaz erdoğan’ı tanırsın seversin o finansbankasının müşterisi gel sende Finansbank müşterisi ol, cem yılmazı seviyorsan da işbankasının müşterisi olabilirsin.
  Ya da İphone yeni bir model telefon çıkardığında sabah saat beşte sıraya girip o telefonu ilk alanlardan olmak isteyen insanlarla ilgili bir haber vardı dikkatinizi çekti mi ? sizce o insanları o saatte bu mantık dışı işi yapmak için oraya diken ve yüzlerce dolar ödettiren şeyin siz sadece iphone’nun çok iyi bir telefon olduğundan kaynakladığını mı düşünüyorsunuz(reklamların gücünü hafife almayın)… Vs. vs. vs…. fark ettiniz mi bütün bu reklam pazarlama işlerinin bir amacı ve bedeli var. kimse bedava reklam filmlerinde oynamaz hele ünlü bir sanatçıyı bir reklamda oynatmak isterseniz yüzbinlerce doları gözden çıkarmak gerekir. Ayrıca daha da önemlisi yapılan bu tüm tanıtım harcamalarının bedelini biz tüketiciler öderiz. Her Finansbank müşterisi yılmaz erdoğanın reklamdan aldığı paranın bir kısmını öder. İş bu kadar basit ve nettir. Bir sanatçının halkın kendisine olan ilgisini sanatı dışı bir yolla nakit paraya çevirmeye çalışmasının ahlaki yorumunu herkes kendisi yapsın lütfen.
  Peki amway neyi farklı yapıyor ?
  Kısaca anlatmaya çalışayım. İlk olarak müşterinin yerine koyuyor kendini. Bir müşteri yani biz ne isteriz? Tabi ki en iyi ürünü en ucuz fiyatla almak, kandırılmamak, kandırıldığımızı düşünecek olursak hakkımızı aramak, ödediğimiz parayı kuruşu kuruşuna geri almak isteriz. bu bütün dünya da her tüketicinin temel isteğidir. Amway bu noktada tüketicilere diyor ki; eğer benim ürünlerini kullanmak istersen, internetten sipariş verebilirsin, ürün kargoyla size ulaşır. ürünlerimiz en iyi kalitededir bunu vaat etmiyor aynı zamanda garanti ediyoruz diyor, eğer almış olduğun bir ürünü beğenmeyecek olursanız 90 gün içerisinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz üstelik hiçbir koşul öne sürmeden. örneğin amway den makarna aldınız makarnanın yarısını yediniz ancak beğenmediniz geri kalan yarısını iade edin makarnanın yenmemiş yarısının değil bütün makarna paranızı geri alın diyor. Amway’in bu yaklaşımı rekabet ettiği bütün firmaları geride bırakmasını sağlıyor ona rekabette üstünlük sağlıyor. Ben bir şey satın almak istediğimde satın almak istediğim ürünün reklamında kimin rol aldığına bakmam ürüne bakarım ürünün ambalajı çok etkileyici çok eşsiz olabilir ancak ambalaj ürünü daha değerli yapmaz. Peyniri poşete de koysan gıda kâğıdına da sarsan peynir aynı peynirdir. Aradaki fark poşete ödediğin gereksiz paradır.
  İkinci olarak kendi açısından bakıyor. Ürettiğimiz ürünlerin çok kaliteli olması yetmez satamadıktan sonra iyi olmuş olmamış bir anlamı yok çünkü. Eskiden internetten alış veriş yapmak gibi bir teknolojik imkan yoktu ama artık var. internet üzerinden satış yapmayı başarabilirseniz bu sayede toptancıyı, perakendeciyi aradan çıkarıp doğrudan tüketiciye ulaşabilirsiniz. bu ürünün fiyatına eklenen tüm toptancı karı perakendeci karı, reklam, personelin maaşı sigortası vergisi gibi harcalamaları ortadan kaldırır. Bu sayede ürününüzü her zaman en ucuza satabilirsiniz. Bu yol bildiğimiz bütün rekabet yolları içerisinde en başarılı olanıdır ancak bunu yapabilmeniz için sattığınız ürünlerin gerçekten en iyisi olması gerekir çünkü müşteriyi bir kez kandıra bilirsiniz.
  Ve son olarak hem üretici hem müşteri açısından bakıyor. Şöyleki;
  Eğer bir amway ürünün kullanıp beğenirseniz bunu bir tüketici olarak bir başka arkadaşınıza önerebilirsiniz. Arkadaşınızda ürün kullanmaya karar verecek olursa siz bu işten para kazanabilirsiniz. Kazanacağınız para arkadaşınızın sırtından kazanacağınız bir para değildir. Peki neden ve nasıl ?
  Yazının başında 100 tl lik bir ürünün klasik ticaret yoluyla biz tüketicilere 150 tl ye mal olduğunu söylemiştim amwayden kazanacağınız para ürünün bedeli olan 100 tl sinden değil boşuna ödediğimiz geri kalan o 50 tl den gelir. Amway kendi müşterilerine kısaca diyor ki, benim ürünlerimi internetten satın alıp kullanırsan ben toptancı, perakendeci, reklam, promosyon, dükkan kirası, personel gideri vs. gibi harcamaları yapmayacağım bu parayı zincirdeki(toptancı,perakendeci,reklamcı) insanlara değil bir kısmını sana ödeyeyim işte işin bütün esprisi burada. bir amway serbest girişimcisi parasını bu şekilde kazanır. Alışverişinizi Migros’tan yapmak yerine doğrudan firmadan yapmak isterseniz Migros’a ödenecek raf kirasını Migros’a değil size öder. Böylece parayı Migros değil siz kazanırsınız.
  Kısacası Amway’in ve benzeri doğrudan satış pazarlama şirketlerinin çalışma mantığı budur. İşin içerisinde kandırmaca, aldatma, duygu sömürüsü yoktur. Bu yalnızca bir iştir. O kadar.
  Son olarakda amway ile ilgili olarak internette dolaşan dedikodulara bakalım. Okumuşsunuzdur “amway insanların beynini yıkıyormuş, onların umutlarını sömürüyormuş, onların paralarını alıyormuş, bir arkadaşından duymuş, bir yerde okumuş, hipnotize ediyormuş(ben en çok bunu beğendim ), onları kandırıyormuş”. Yani kısaca mişlere muşlara bakalım.
  Bir yorumcu diyorki çok para kazanacağımı söylediler ama hiçbir şey kazanamadım bu bir kandırmaca sakın bulaşmayın… kimse size çok para kazanacağınızı garanti etmiyor, eğer sistemin nasıl çalıştığını anladıysan bunu çevrendekilere de doğru bir şeklide anlatabildiysen çok para kazanman mümkün çünkü perakendeci toptancı reklamcı çok para kazanıyor(cem yılmaz işbankasından 2 yıllık reklam anlaşması yaparak 5 milyon dolar aldı.). Eğer bu işi anlamadıysan bu işin kapı kapı gezip tencere tava satmak işi olduğunu düşünüyorsan, ailene, arkadaşlarına, diğer çevrendeki insanlara da bu şekilde anlatıyorsan bu işten para kazanmayı bırak çevrende arkadaşın dostunda kalmaz. Zaten bu iş sana göre değil, bu işi yapma.
  “Amway işi yapan insanların ısrarından bıktık her yerde gel seni üye yapalım gel seni kaydedelim diye ısrar ediyorlarmış, bu işi yapan insanlardan uzak durun”… kimse sizden böyle davranmanızı istemiyor. bu işin doğasında böyle safça bir yaklaşım yok. Sadece doğru anlat o kadar, kararı anlattığın kişi özgürce vermeli çünkü ancak bu şekilde doğru olanı yapmış olursun. İnsanlara telefonla iyi günler biz turkcell Superonline dan arıyoruz yeni bir kampanyamız var bakın böyle şahane böyle şahane lütfen gelin sizi abonemiz yapalım diyerek ertesi günde 2 yıllık bir kontrat imzalatırsanız ve müşteri kendini kandırılmış hissederse kontrat bittikten sonra yapacağı ilk şey aboneliğini iptal etmek olur amway de böyle bir yaklaşım yoktur. Kişi inanmaz, anlamazsa yapılabilecek bir şey yoktur. Israr etmek ona duygusal baskı yapmak işi sadece batırmanıza yol açar, böyle düşünüyorsanız bu işe hiç başlamayın
  Amway insanların beynini yıkıyormuş iluminatimiymiş neymiş… kimse kimsenin beynini yıkamıyor. Bu işten para kazanma fırsatını görenler ancak bunu nasıl hayata geçireceklerini bilmeyen insanlar hiçbir şey yapmadan bu işten milyon dolarlar kazanacaklarının hayaline kapılıp saçmalayabiliyor. Çevresindeki herkese saldırmaya başlıyorlar tek düşündükleri para, para, para olunca işin doğasına uygun davranmaktansa açgözlülüğe teslim oluyorlar bu davranışları haklı olarak hepimizi rahatsız ediyor. Eğer sizde onlardan biriyseniz bu işe sakın başlamayın aksi taktirde insanlara iyi, başarılı bir örnek olacağınıza onlara ibretlik bir öykü olursunuz.
  Amway işi yapanlar sürekli kitap, cd, davetiye satmaya çalışıyorlarmış… evet bu işi yapanlara kitap okumalarını öneriyor amway. kitaplar kişisel gelişim kitapları, bu kitapları kitapçılarda bulabilirsiniz hatta bazılarını okumuş olabilirsiniz. Cd dinlemenizi istiyorlar evet çünkü kitap okuma alışkanlığı olmayan kişilere okumuyorsa bari dinlesin istiyorlar. toplantı ve davet yapıyorlar çünkü öküzün altında buzağı aramayı ilke edinmiş insanları kendileri gibi düşünen insanlarla bir araya getirip birbirleriyle konuşsunlar birbirlerine tecrübelerini anlatsınlar, bu işin olabilirliğini kendi gözleriyle görsün istiyorlar. Ama iyi haber bunların hiçbirini yapmak zorunda değilsiniz almak istemiyorsanız okumak istemiyorsanız sizin bileceğiniz bir iş, almayın olsun bitsin. O kadar basit.
  Fark ettiniz mi yapılan eleştiriler hep kişilerin bu işe bakış açılarının yanlışlığından kaynaklanıyor. Oysa amway böyle davranmalarını istemiyor tek söylediği doğru anla –doğru anlat o kadar. Herkesin bir iş yapmak tarzı var aynı öyküyü herkes başka türlü anlatıyor, herkes öğretmen oluyor ama Mahmut Hoca olamıyor, herkes doktor oluyor ama bazı doktorların kapısında hastalar kuyruk oluyor, herkes roman yazabiliyor ama çok azı başarılı oluyor. Hayatın her alanında olduğu gibi… eğer bu işin temelinde yatan ekonomik felsefeyi anladıysanız ve bu işte duygu sömürüsüne, kandırmacaya , aldatmacaya, zorlamaya yer olmadığını kavradıysanız bu işte başarılı olursunuz aksi taktirde bu işe hiç bulaşmayın yoksa kendi kurduğunuz hayallerin altında kalma riskiniz var. Bu işi yapmaya karar verdiyseniz önce anladığınızdan emin olun, birkaç kez anladıklarınızı gözden geçirin güvendiğiniz birinden sizi dinlemesini sizi eleştirmesini isteyiniz. Bunu yaparsanız o zaman bu iş size göre bir iş demektir

 9. ankarada yaşıyorum insan herşeyden vazgecebilir ama amway den asla vazgecemez. nedenmi para kazandıgınız ve keyif aldıgınız bir işten vazgecermisiniz. nasıl oldugunu gelin birlikte yaparak öğrenin.saygılar…

 10. Bulaşık tabletleri,Çamaşır deterjanları ve kozmetik ürünleri çok kötü. Ayrıca O kadar övülerek tanıtılan zayıflama programı bodykey tam bir fiyasko üstelik iadesi de yok yani param çöpe gitti resmen.

 11. Beşyüzmilyon para verdim çok yazık bana mutlaka yardımcı olmalısın beni mağdur durumda bıraktınızbu.kremin hiçmi hic faydasını göremedim ya.parayı.iade edin.yada bana.cildimi rHatlatCak bir ürün gönderin.

 12. iade ettiğim ürünlerin parasını alamadım.4 aydır istenilen evraklar faks çekiyorum.daima değişik kişiler arıyor,ben onların dediği gibi evraklarımı yolluyorum.dün 2 kere faks çektiğim halde iligili kimseye ulaşamadım.lütfen iademi en kısa zamanda yaparsanız sevinirim.

 13. Merhabalar Ben de amway distribütörüyüm.asla iade de sıkıntı asla olmaz.kesln bir yanlış anlaşılma vardır.bana bu adreslmden ulaşırsanız yardımcı olurum

 14. Meraba ben zayıflama ürünü almak istiyorum fiyat aralığını öğrenebilir miyim. Birde 10 kilo fazlaligim var ne kdr sürede veririm. Kullananlar cevaplarsa sevinirim

 15. ÜRÜNLERİ TESLİM EDEN YURT İÇİ KARGOYLA SORUN YAŞIYORUM ON BEŞ GÜNDÜR ÜRÜNLER BURSAYA GELMESİNE RAĞMEN TARAFIMA TESLİM ETMEDİLER DEFALARCA ARMAMA RAĞMEN BU GÜN GETİRECEĞİZ DİYORLAR GETİRMİYORLAR BEN DİZİMDEN RAHATSIZIM ÜRÜNLERİ BİR ÖNCE KULANMAM LAZIM DURUMUN ACİLİYETİNİ BELİRTMEME RAĞMEN GETİRMEDİLER DAHA ÖNCEDE BU ŞEKİLDE PROBLEM YAŞADIM MÜMKÜNSE DAHA İYİ KARGOYLA ÇALIŞMANIZI ÖNERİRİM
  İŞİN CİDDİYETİNİ ANLAYAN KARGOLAR OLSUN
  KONUYU SİZLERE ARZ EDERİM

 16. kızım çok zayıf kilo almasını istiyorum yemek yediremiyorum
  anway ürümü almak istiyorum hangi ürünü kullanmalıyım bilmiyorum bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

 17. amway hakkında yazılan bir çok yazıyı kudum dini yönden yazılanları saçma buldum fakat bir tek şu takılıyor kafama,kurucuları yahudimi,bunu nasıl öğrenebilirdim bilmiyorum , hayatı var yazıllıyor evet ve yahudi diye bir tanımlama da yok ,yinede acabalar takılıyor insanın aklına eğer bu konuyu aydınlatırsanız daha rahat ürün kullanmaya devam edicem.bana şöyle de dtebilirsiniz her kullandığınız ürünü araştırıpmı kullanıyorsunuz diye elimden geldiğince işte ama bunu da bilerek kullanmak isterim.üye değilim kullanıcıyım.Teşekkür ederim.

 18. b eautycycle hava serisini kullanıyorum çokta kullandırıyorum ama kullanımdan kaldırıldı herkes soruyor ne cevap vereceğimi bilemiyorum bende ne kullanacağımı bilemiyorum alıştığın ürün olunca mümkünse tekrar kataloğa girmesini istiyorum saygılarımla

 19. malatyada yaşıyorum Hertürlü Amway ürün siparişi alınır satılır100/100 doğal . Kiyasal ürün içermez.inanın ürünlerini 15 yıldır kullanıyorum inanılmaz muhteşem sizde amwayla tanışmak istemezmisiniz.Amwayle çalışmak ayricaliktir gelin sizde katılın detaylı bilgi için;ordu_23_1453@hotmail.com ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 20. SLM BENDE 2 HAFTA önce amwaye üye oldum HEMDE asg olarak sponsorumla birlikte çalışıyorum cevrem biraz var az satış yaptım ama bu ışte basarili olabilirmiyim şüphelerim var para kazanabilirmiyim veya basarili olabilirmiyim beni aydinlatirmisiniz

 21. bursa bölgesinde amway serbest girişimci olmak isteyen arkadaşlara yardımcı oluruz. 15 günde bir istanbuldan gümüş sponsorumuz geliyor bize destek oluyor. Bu işi profesyonelce yapmak istiyorsanız. Bizimle iletişime geçin…

Bir Cevap Yazın