Aire Bra Kullanıcı Yorumları

aire bra sütyen , air bra sütyen yorumlarıKadınlar için üretilen aire bra sütyen için bu başlık altında aire bra kullananlar tarafından yapılan aire bra şikayetleri , aire bra yorumları paylaşılıyor.  Aire Bra Kullanıcı Yorumları başlığı altında lütfen tarafsız ve gerçek yorumlar paylaşmaya özen gösterelim.

Dikişsiz aire bra sütyen takdir edersiniz ki farklı bedenlerde üretilmiştir. Orjinal satış sitesi topshop‘da satılan aire bra sütyen bedenleri şu şekildedir: Small, Medium, Large, X-Large ve XX-Large‘dir. Az önce sıraladığımız aire bra sütyen bedenleri ile gömlek bedenleri aynı ebatlardadır.  Sütyen bedenleri ise sırasıyla şu şekildedir; 70-80 cm, 80-90 cm, 90-95 cm, 95-100 cm, 100-105 cm şeklindedir.

Aire Bra Sütyen Fiyatı

Birçok kadının tercih ettiği ve memnun kaldığı aire bra sütyen fiyatı topshop’ta 99 TL’dir. Aşağıda ise aire bra sütyen beden ve ölçülerini paylaştık. Siz de aire bra sütyen hakkında neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları ile paylaşırsanız memnun oluruz.

Aire Bra Sütyen Ölçü Beden Tablosu

Slim ‘N Lift Aire Bra Bedeni Sütyen Bedeni Gömlek Bedeni
Aire Bra Sütyen – Small 70-80 cm Small
Aire Bra Sütyen – Medium 80-90 cm Medium
Aire Bra Sütyen – Large 90-95 cm Large
Aire Bra Sütyen – X-Large 95-100 cm XLarge
Aire Bra Sütyen – XX-Large 100-105 cm XXLarge

aire bra sütyen , air bra sütyen yorumları

Sevgili hanımlar siz de air bra sütyen şikayetleri ve aire bra  önerilerinizi bu başlık altında dile getirebilirsiniz. Aşağıdaki yorum formunu kullanarak neler düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz.

Aire Bra YorumlarıAire Bra Şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:

norm bra sütyen kullanıcı yorumları (22), norm bra sutyen yorumlari (14), air bra sütyen kadınlar kulübü (13)

20 yorum

  1. Bugün aldım 10lu renkli paket yıkamadan giymek istemem tabi dedim oda ne elde yıkıyorum bu arada aman allahım boyaları aktı dalgalanma oldu .bunlarıda geç iç çamaşır bu derinizin temasını düşünün insanı kanser ederler şimdi ben gerekli yerlere şikayetimi yapacağım öncelikle sağlık bakanlığına

Bir Cevap Yazın