6:33 pm - 20 Haziran 2019, Perşembe


Activon zayıflama şurubu yorumları

Merhaba internet üzerinden 10 gün önce sipariş ettiğim aktivon zayıflama şurubundan kesinlikle memnun kalmadım ve inanılmaz baş dönmesi mide bulantısı yaptı.doğal mide kelepçesi diyip kandırıyorlar.sipariş icin 5 dk içinde geri aradılar şikayet için iade etmek istedim günlerdir arayan yok.ben bu üründen memnun değilim. Ama alkadays kullandım bir süre oldukça faydalı geldi.


Kullanıcı Yorumları: , ,

"Activon zayıflama şurubu yorumları" konusuna 2 yorum yazılmış

  1. derya uçkun dedi ki:

    aldığım şurubu bir kez yani bir kaşık kullandım şekerimi çok yükseltti mide bulantısı ve kusma yaptı iğrenç bir şey.o kadar çok aradımki bana yanıt veren olmadı sizi arıyacağız diyerek kapattılar. ama satış sayfasında koca yazılarla memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz diyorlar.
    bu işin peşini bırakmayacağım gerekirse yargıya kadar taşıyacağım.bizleri aptalmı sanıyorlar. kanunları bilen bir kişi olarak hakkımı arayacağım.

  2. Şirket çalışanıü dedi ki:

    Gayet normal yaşadığınız ben o şirkette çarşamba işe başladım pazar günü işten çıkarıldım, yaptığım harcamaları ve alacaklarımı tahsis edemedim şirket patronu bülent şen diye biri telefonları açmıyor dolandırıcı gibi bişiler ağzı çok güzel kaf yapıyor ama karekter noksanlığı var

Activon zayıflama şurubu yorumları Yorumları