2:59 pm - 22 Temmuz 2019, Pazartesi


5 Days kullanıcı yorumları, 5days kullananlar

5 Days kullanıcı yorumları, 5days kullananlar ve 5 days şikayetleri bu başlık altında diğer kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşılıyor. 5 days terleme önleyici sprey ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını da 5 days kullanıcı yorumları başlığı altında paylaşabilirsiniz.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özellikle erkeklerde terleme problemi dayanılmaz noktalara ulaşabilmektedir. Hele ki günlük yoğun bir iş temposundan sonra eve dönmüşseniz ailenizi ter kokusundan rahatsız edebilirsiniz. Bu nedenden dolayı 5 days terleme spreyiüreticileri böyle bir ürün üreterek terlemenin önüne geçmek istemişler.

5 Days kullanıcı yorumları, 5days kullananlar

Elbette ki 5 days terleme spreyi kullananların şikayetleri veya aksine memnuniyetlerini ifade ettikleri yorumları da olacaktır. Siz de  5 days kullanıcı yorumları başlığı altında ürün ile ilgili neler düşündüğünüzü diğer üyelerle paylaşırsanız daha sağlıklı bir ticaret olabilecektir.

5 Days kullanıcı yorumları, 5days kullananlar

Benzer Kullanıcı Yorumları:

s&a 30 days kadınlar kulübü (80)

Kullanıcı Yorumları: , , ,

"5 Days kullanıcı yorumları, 5days kullananlar" konusuna 5 yorum yazılmış

 1. taner dedi ki:

  işe yaramıyor.ama firma inamıyor yaramadıgına iade ettik ürünü muhatapta yok.parayıda iade etmiyorlar.bir de vatan şaşmazı reklamlarda kullanmışlar…

 2. ibrahim halil kılıç dedi ki:

  kullanıpda memnun kalan kimse var mı? lütfen yazabilirler mi? İyi ügnler

 3. ismail dedi ki:

  arkadaşlar 2 tane aldık ben ve arkadaşım için hiç işe yaramadı

 4. semra dedi ki:

  10 gün sonra da yaramıyor.El, koltukaltı yada ayak ta fark etmiyor.Eldeki terlemeyi sadece azaltıyor. Diğer bölgelerde etkili değil.

5 Days kullanıcı yorumları, 5days kullananlar Yorumları